Služby Sprostredkovanie financovania

Sprostredkovanie financovania

Naše 10-ročné skúsenosti nás posunuli vpred. Vybudovali sme spoľahlivú sieť špecialistov s prepojením najlepších bankových kontaktov. Našim klientom poskytujeme špičkové a pohotové služby, ktorými zvyšujeme ich vlastné hodnoty. Spolupracujeme s renomovanými odborníkmi v oblasti realitného práva, ktorí dohliadajú na korektnosť a nepriestrelnosť zmlúv našich klientov tak, aby chránili ich nehnuteľnosti.

Hypotéka s nami

S našimi dlhoročnými skúsenosťami s hypotekárnymi úvermi vám dokážeme ušiť hypotekárnu ponuku úveru na mieru.

Spolupracujeme so všetkými komerčnými bankami, ako aj s najväčšími finančno-sprostredkovateľskými spoločnosťami na Slovensku a v Čechách.

Vďaka výborným vzťahom v bankách vám dokážeme zabezpečiť rýchle vypracovanie a schválenie hypotekárneho úveru s výbornými podmienkami. Celý proces vybavenia hypoték sa tým výrazne urýchli, a vy vo svojom vysnívanom domove budete môcť bývať oveľa skôr.

Byrokratické formality

Všetky formality a úradné dokumenty vybavíme za vás – dohodnutie znalca na odhad nehnuteľnosti, podanie na kataster nehnuteľností, vyjednávanie s bankami a podobne. U nás získate všetky finančné a právne služby na jednom mieste.