Služby Kúpa nehnuteľnosti

Ušetrite si starosti a kúpte nehnuteľnosť s nami

Najbezpečnejší a zároveň najrýchlejší spôsob, ako kúpiť nehnuteľnosť, je využiť služby profesionálnej realitnej kancelárie. Dostanete tak k dispozícii nielen roky skúseností, ale aj najrozsiahlejšiu ponuku nehnuteľností. Nestane sa vám tak, že by ste namiesto nehnuteľnosti kúpili mačku vo vreci.

Nakupujte s profesionálom

Profesionálny realitný maklér totiž dokáže nehnuteľnosť posúdiť, odhaliť jej prípadné nedostatky a kvalifikovane vyhodnotiť, či sa vám ju oplatí kúpiť alebo nie.

Na rozdiel od klienta sa nenechá uniesť emóciami a hodnotí nehnuteľnosť objektívne, na základe dlhoročných skúseností. Nenechá sa ovplyvniť prvým dojmom, ide tvrdo po faktoch.

Pre vás, ako klienta, je to obrovská výhoda. Získate tak nehnuteľnosť bez nepríjemných prekvapení a za najlepších možných podmienok.

Na čo je potrebné myslieť pri kúpe nehnuteľnosti

Financovanie

Podmienky financovania nehnuteľností sa neustále menia a pre klienta je ťažké udržať si prehľad. Naši hypotekárni špecialisti vám preto ochotne poradia a odporučia vám najvýhodnejšie možnosti financovania.

Kritériá

Vy viete, čo chcete. Naši makléri vedia, čo je pre vás najlepšie v ponuke. Spoločne nájdete nehnuteľnosť, ktorá pre vás bude najlepšia. Vám stačí určiť si základné kritériá ako lokalitu, cenu a veľkosť, a my vám už vyberieme nehnuteľnosť podľa vašich predstáv.

7 krokov k vašej
nehnuteľnosti

1

Podelíte sa s nami o vaše predstavy

Vedieť, čo hľadáte, je pri kúpe to najdôležitejšie. Preto s vami pred kúpou dôkladne preberieme všetky vaše požiadavky a potreby, a podľa nich vám odporučíme nehnuteľnosť, ktorá pre vás bude najlepšia.

2

Spolu vyberieme tie správne nehnuteľnosti

Na základe vašich požiadaviek vyberieme viacero nehnuteľností, ktoré najvernejšie zodpovedajú vašim predstavám. Spoločne si ich postupne prejdeme a ak vám niektorá z nich padne do oka, dohodneme jej obhliadku, aby ste si ju prezreli na vlastné oči.

3

Obhliadneme s vami vybrané nehnuteľnosti

Obhliadka je nevyhnutnou súčasťou procesu kúpy. Môže sa stať, že „papierovo“ niektorá nehnuteľnosť vyzerá skvele, ale pri jej obhliadke chýba tá správna chémia. Obhliadky absolvujeme spolu s vami, aby sme odborným okom odhalili jej prípadné negatíva. Odporučíme vám len takú nehnuteľnosť, o ktorej sme presvedčení, že spĺňa naše prísne kritériá.

4

Sprostredkujeme pre vás hypotéku, či právny servis

Finančné a právne aspekty kúpy nehnuteľnosti sú komplikované a zdĺhavé. Preto urobíte najlepšie, ak ich prenecháte na našich špecialistov, ktorí majú za sebou dlhé roky skúseností a vedia presne čo a ako. Spolupracujeme s najväčšími finančno-sprostredkovateľskými spoločnosťami na Slovensku a v Čechách, ako aj so špecialistami na realitné právo. Vďaka tomu vám dokážeme odporučiť najvýhodnejšiu hypotéku a ochrániť váš majetok aj po právnej stránke.

5

Zabezpečíme pohodlný priebeh kúpy

Kúpa nehnuteľnosti so sebou nesie množstvo úkonov, neznámych faktorov, detailov a navzájom súvisiacich krokov, ktoré treba zorganizovať. Vždy je lepšie, ak vás týmto komplikovaným procesom prevedie skúsený odborník, na ktorého môžete prenechať všetky starosti.

6

Hurá! Môžete si prevziať vašu novú nehnuteľnosť

Konečne nadišiel ten vytúžený deň, kedy si môžete svoj nový domov prevziať. Aj pri tejto radostnej udalosti sme s vami – aby sme za vás vykonali všetky nezáživné povinnosti a vy ste sa mohli tešiť zo svojej novej nehnuteľnosti. Vybavíme za vás všetku potrebnú dokumentáciu, odčítame stav meračov a podpíšeme protokol. A je to tu – nehnuteľnosť je už len a len vaša!

7

Postaráme sa o vás aj po kúpe

O klientov sa staráme dôkladne. To znamená, že na jeho potreby myslíme aj potom, keď už uzavrel zmluvu. Stále totiž zostáva množstvo vecí, ktoré treba spraviť – od prihlásenia u správcu až po dane z nehnuteľností a podobne. Myslíme za vás na všetko. Vy už môžete len spokojne bývať.

A ešte niečo navyše

Ste nadšený, lebo ste si práve zakúpili svoj vysnívaný domov. Ale čo ďalej? Potom, ako si vyberiete a kúpite svoje vysnívané bývanie, prichádza čas na to, aby ste sa rozhliadli po zariadení, farbách a funkčnosti vášho domova. S otázkami sa obráťte na nás - my spolupracujeme s najlepšími odborníkmi na trhu.

Interiérový design

Náš talentovaný dizajnér Michal vám na mieru navrhne nádherný, vysnívaný interiér na kľúč. So svojím tímom zabezpečí všetko od A po Z. Michalovmu oku neutečú ani najmodernejšie trendy architektonických návrhov rodinných domov. Dizajn od Michala zaručí vašu spokojnosť. Michal Petrík na Instagrame

Sťahovanie

Poskytujeme komplexné služby v oblasti sťahovania na kľúč. Presťahujeme vás rýchlo, za dobrú cenu a bezpečne.

Upratovanie

Pri prenájme vieme zabezpečiť upratovanie pre našich klientov na mesačnej báze, ale aj pri striedaní nájomníkov.

Búracie práce

Vďaka našim kontaktom vám zabezpečíme spoločnosť, ktorá promtne zastreší búracie práce a vývoz sute a stavebného odpadu.