Predaj a prenájom nehnuteľností

Zverte vašu nehnuteľnosť do našich rúk

A my sa postaráme o to, aby bola neodolateľná. Vďaka desiatim rokom skúseností vieme, čo treba spraviť, aby sme vašu nehnuteľnosť predali či prenajali. S našimi profesionálnymi službami zabezpečíme, aby ste za svoju nehnuteľnosť dostali najlepšiu možnú cenu.

Chcem naceniť moju nehnuteľnosť

Home staging

Home staging zvyšuje nielen vnímanú, ale i trhovú hodnotu vášho teritória. Štatistiky hovoria, že nehnuteľnosti s home stagingom sa predávajú alebo prenajímajú až o 50% rýchlejšie.

90% nehnuteľností, ktoré okúsili home staging od nášho tímu, sa predáva za prvých 30 dní, a častokrát práve prvému záujemcovi. Home staging od nás prináša jedinečné výsledky.

Home staging je nielen ukážková, ale aj dostupná investícia, ktorá odlíši váš domov a prinesie presvedčivé výsledky.

Profesionálne nafotenie

Hovorí sa, že nikdy nedostaneme druhú šancu urobiť prvý dojem. Pokiaľ ide o fotografovanie nehnuteľností, zdá sa, že toto tvrdenie je obzvlášť pravdivé. Verte či nie, na inzerát s kvalitnými a oku lahodiacimi fotografiami, zájemcovia klikajú o 139% častejšie.

Skúsenosti ukazujú, že profesionálne fotografie nehnuteľností majú vysokú návratnosť investícií, takže tieto výdavky určite stoja za to. Inými slovami, kvalitná realitná fotografia je najlepším spôsobom, ktorý zaručí dopyt po vašej nehnuteľnosti na vysoko konkurenčnom trhu.

Video obhliadky

Video obhliadka vašej nehnuteľnosti je nielen našou konkurenčnou výhodou, ale aj garantom našich predajných síl.

360° Fotografia

Kvalitné realitné fotografie sú polovicou vášho úspechu. Odlíšte sa od konkurencie a ukážte vašu nehnuteľnosť z iného uhla.

Zábery z dronu

Strategickým marketingovým nástrojom je v súčasnosti práve dronový záznam. Buďte in a ukážte svoju nehnuteľnosť aj zhora.

Virtuálna realita

Vďaka virtuálnej realite môžu potenciálni nájomníci a kupcovia navštíviť nehnuteľnosť z pohodlia ich domova.

Marketing

Myslite na to, že maklér, ktorému zveríte svoju nehnuteľnosť, musí mať vašu absolútnu dôveru. Dobrý maklér okrem exkluzívnych realitných fotografií pripraví aj pútavý inzerát, v ktorom vyzdvihne všetky benefity a jedinečné prvky vášho domova.

Jednou z najväčších výhod online marketingu je zacielenie na správne publikum a dobrá reklama. Naše texty sú plné pútavých a zaujímavých informácií, vďaka ktorým sa ľudia budú zaujímať o vašu nehnuteľnosť.

My v Territory pomocou realitného marketingu oslovujeme potenciálnych nájomcov a kupcov, s cieľom predať vašu nehnuteľnosť čo najvýhodnejšie.

Promo medzi našimi klientami

Je zrejmé, že čím viac marketingových kanálov maklér využíva, tým viac dostáva vašu nehnuteľnosť do povedomia trhu.

Reklama na sociálnych sieťach

Robíme všetko preto, aby sme vašu nehnuteľnosť predali čo najskôr. Využívame na to tie najlepšie marketingové nástroje - sociálne siete.

Inzeráty na realitných webstránkach

S cieľom osloviť čo najširšie publikum, vašu nehnuteľnosť inzerujeme aj na rôznych realitných portáloch.

Offline
reklama

Úspešným nástrojom realitného predaja je aj offline reklama. Hovoríme o strategicky umiestnených plagátoch, ktoré oslovia okoloidúcich.

Obhliadky s maklérom

Ak záujemca prišiel na obhliadku, je pravdepodobné, že má o vašu nehnuteľnosť veľký záujem. Bola by škoda túto šancu nevyužiť naplno. Práve preto obhliadka musí byť vedená profesionálne. Skúsený realitný maklér využije potenciál vášho domova a vytvorí wow-faktor, ktorý bude pre potenciálneho kupcu príjemný a nezabudnuteľný.

Kvalitne vykonaná obhliadka je umením. Vyžaduje si dobrý odhad klienta, jeho potreby a túžby. Vaša nehnuteľnosť si zaslúži odborné znalosti našich predajcov, ktorí patria k špičke vo svojom obore.

Administratíva a poradenstvo

Využívať služby realitnej kancelárie, ktorá neposkytuje ich komplexnosť, by bolo nelogické. My v Territory sme zástancami filozofie, že pre klienta musíme urobiť všetko, čo je v našich silách. Aj preto všetkým našim klientom automaticky poskytujeme komplexné poradenstvo. Či už ide o finančné alebo právne služby, o klientov sa staráme tak, aby s predajom a prenájmom nehnuteľností nemali žiadne starostí. Aj preto patria naše služby k najobľúbenejším - s klientmi máme dlhodobo dobré vzťahy a radi sa k nám vracajú.